שאלות על העיצוב LDO

• Thread starter rajanarender_suram
  • Start date
R

rajanarender_suram

Guest
מה הוא אזור פעולה של אלמנט עובר בLDO

ברוויה או תת סף. חלקם עשויים להשתמש בו בtriode.

עבור עומס מרבי נוכחי [גודל = 2] [צבע = # 999999] נוסף אחרי 4 דקות: [/ צבע] [/ גודל] אם הוא נמצא ברוויה .. מאשר מקסימאלי הנוכחי מאשר גודל האלמנט עובר גדול מדי .. וGm הוא גם גבוה מדי ... מאיך לעשות את מפרט EA מזה

[צבע = אדום] [/ צבע] מתוך תוצאות sim ur ... לבדוק את קיבול השער שאתה מקבל עבור מכשיר עובר ur. עכשיו מפרט העומס לur EA הופך כובע זה שער + אפקט מילר. מגבר כך ur shud תוכל לנהוג עומס קיבולים זה. כמו כן נסה להוסיף חיץ בתפוקה של מגבר, כך שdosenot הקוטב הטפיל בזות stabilty של לולאה ... מקווה שזה ייתן לך קצת כיוון ראשוני לעיצוב EA! :)

[ציטוט = ashish_chauhan] [צבע = אדום] [/ צבע] מתוך תוצאות sim ur ... לבדוק את קיבול השער שאתה מקבל עבור מכשיר עובר ur. עכשיו מפרט העומס לur EA הופך כובע זה שער + אפקט מילר. מגבר כך ur shud תוכל לנהוג עומס קיבולים זה. כמו כן נסה להוסיף חיץ בתפוקה של מגבר, כך שdosenot הקוטב הטפיל בזות stabilty של לולאה ... מקווה שזה ייתן לך קצת כיוון ראשוני לעיצוב EA! :) [/ ציטוט] תודה Ashish .. כובע שערי הוא גבוה כמו 25pf לעומס של 80mA כיצד אני יכול להציב המוטות שלי של EA לגבי מוט פלט שניתן על ידי "יסוד עובר" וכובע עומס תפוקה? אני לא חושב שהקטבים של EA ועמודים שניתנו על ידי passelement הם תלויים זה בזה ...

כן, אתה צודק .. מוט פלט (P1) ומוט בתפוקת EA (p2) הם תלויים זה בזה ... ופעמים רבות מאוד קרוב וכן (כאשר EA לא נאגר). בשביל זה אתה צריך לעשות Ro של EA נמוך כך שEA המוט נע החוצה. ולאחר מכן להוסיף אפס בבין P1 ו-P2. על ידי מה הוא מפרט u מנסה לרדוף אחריו.

[ציטוט = ashish_chauhan] כן, אתה צודק .. מוט פלט (P1) ומוט בתפוקת EA (p2) הם תלויים זה בזה ... ופעמים רבות מאוד קרוב וכן (כאשר EA לא נאגר). בשביל זה אתה צריך לעשות Ro של EA נמוך כך שEA המוט נע החוצה. ולאחר מכן להוסיף אפס בבין P1 ו-P2. על ידי מה הוא מפרט u מנסה לרדוף אחריו. [/ ציטוט] המפרט שלי הם 80mA (מקסימום תפוקה נוכחית) @ 130nm תהליך אם אני להקטין Ro הצריכה הנוכחית שלי יהיה גבוה מאוד עבור EA ... כמה זרם אני יכול לשאוב לתוך EA ליעילות טובה .. בגיליונות נתונים הרבה אני רואה שהם תומכים EA עם פחות נוכחי נמוך כמו 10.5uA איך זה אפשרי עם כובע טרנזיסטור לעבור להיות 25pF [גודל = 2] [צבע = # 999999] נוסף לאחר 17 דקות: [/ צבע] [גודל / ] מתח לכבות הוא 2.8-2.9V עם מתח הזנה של 3.3 וולט

ראשית .. 10U אינו נמוך! ... כמה זרם אתה צריך לשרוף מגיע מrequierment רוחב הפס ur אשר מגיע ממפרט חולף ur ... שנית אם U לא יכול להפחית Ro אז לנסות החדרת אפס ... בלולאה

האם אתה עושה LDO מכסה מעל השבב על שבב או? אני חושב לLDO כובע על השבב אם תעשו מוט פלט EA הוא דומיננטי אתה יכול להקטין greatly.But הצריכה הנוכחית שלה תוכל לצרוך זרם שקט יותר במרכיב לעבור כדי להפוך את המוט שלו רחוק מספיק או ואתה יהיה להוסיף אפס בלולאה. הכל תלוי במפרט החולף כashish_chauhan אמר.

איך אני יכול להוסיף אפס בלולאה? [גודל = 2] [צבע = # 999999] נוסף לאחר 1 שעות 2 דקות: [/ צבע] [/ גודל] זה אפס שקיעת דם ... [גודל = 2] [צבע = # 999999] נוסף לאחר 2 שעות 1 דקות: [/ צבע] [/ גודל] איזה סוג של טרנזיסטור לתמסורת אלמנט אני צריך להשתמש מהתהליך שלי .. LVT, HVT, ילידים, נומינלי

כן זה יכול להיות אפס שקיעת דם ... אבל אתה יכול להוסיף אפס על ידי הוספת כובע בין תפוקת עידו והנקודה חזרה ההזנה. שילוב זה גם ייתן לי מוט ua ... שshud לשמור מתוך ugf. באופן כללי, עם מפרט ur ESR אפס יספיק.

[ציטוט = rajanarender_suram] איזה סוג של טרנזיסטור לתמסורת אלמנט אני צריך להשתמש מהתהליך שלי .. LVT, HVT, [/ ציטוט] ילידים, נומינלי מכשירי Vth נמוכים יגרמו החיים קשים לך, אתה צריך לשים את רמת DC התפוקה של EA הקרוב לVth (אני מתכוון הבדל בין היצע הקלט & EA o / p הצומת ) על מנת להשתמש באלמנט עובר קטן יותר או & EA רווח נמוך יותר. אתה בוודאי לא להשתמש בטרנזיסטור Vth ילידים. יש לך את אפשרויות בחירה בין: HVT & נומינלי. רואה את זה: http://www.edaboard.com/viewtopic.php?t=308427

[הציטוט = quaternion] האם אתה עושה על שבב או הכובע LDO את השבב?. [/ ציטוט] כן [ציטוט = quaternion] אני חושב לLDO כובע על השבב אם תעשה מוט פלט EA הוא דומיננטי אתה יכול להקטין greatly.But הצריכה הנוכחית שלה תוכל לצרוך זרם שקט יותר במרכיב לעבור כדי להפוך את המוט שלו רחוק מספיק או ואתה יהיה להוסיף אפס בלולאה. הכל תלוי במפרט החולף כashish_chauhan אמר. [/ ציטוט] מה הוא אם מכסה מעל השבב משמש ואני עושה EA מוט כאחד דומיננטי?

[ציטוט = rajanarender_suram] [ציטוט = quaternion] האם אתה עושה על שבב או הכובע LDO את השבב?. [/ ציטוט] כן [/ ציטוט] מה זאת אומרת כן? ? [כבוי שבב או על השבב] [ציטוט = rajanarender_suram] מה הוא אם מכסה מעל השבב משמש ואני עושה מוט EA כאחד דומיננטי [ציטוט /] אני חושב שבמקרה הזה אתה הורג את עצמך; כעבור את שבב מוט פלט LDO יהיה בתדרים נמוכים מאוד ואתה רוצה להפוך את הקוטב הדומיננטי הוא במוצא EA וכך להשיג מרווח שלב טוב (אם הצליח להשיג) תקבל תגובת מעבר רעה מאוד.

את השבב [גודל = 2] [צבע = # 999999] נוסף לאחר 2 דקות: [/ צבע] [/ גודל] מה היא האפשרות הטובה יותר בעיצוב? 1) אלמנט עובר באזור ליניארי (למקסימום נוכחי) ורווח גבוה EA 2) מרכיב עובר באזור רווי ותחתון רווח EA

האפשרות שנייה תהיה טובה יותר ... הלולאה תהיה קלה יותר לייצב.

[ציטוט = ashish_chauhan] האפשרות השנייה יהיה טוב יותר ... הלולאה תהיה יותר קלה לייצב [/ ציטוט] כן, על ידי עשיית רווח נמוך יותר מהר EA;. אז מוט הפלט שלה יהיה בתדירות גבוהה, ומרכיב Pass יהיה רווח ניכר [ברוויה או תת סף] והדומיננטי מוט בבריחה שלה.

רווח נמוך EA ייתן לי שגיאת משוב (כלומר, אם vref = 1.2V מתח הזנת הגב שלי יהיה 1.22V) זה בסדר עם העיצובים [גודל = 2] [צבע = # 999999] נוסף לאחר 6 דקות: [/ צבע] [/ גודל] כמה נמוך יכול לזכות EA יכול להיות? חתך רווח לולאתי freq הוא ב10K ורווח של 60dB בעומס 80mA .. וזה 10Hz ו105db בעומס 0A .. מה אני צריך לעשות כדי להקטין freq חתך זה של הלולאה (ללא מפריע את ערך המכסה מעל השבב)

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back