AGC במקלט superherodyne FSK

7

7rots51

Guest
היי במקלט FSK superherodyne עם 1MSPS ועם השימוש בSA639 אם סעיף האם יש צורך להשתמש AGC אחרי המיקסר הראשון להגביל את כוח האות למסנן SAW בIF1?

כיצד להתאים את הרווח של LNA, IF1 מגבר כדי למנוע את הלחץ על מסנן SAW? (מסנן SAW בIF1 לקבל מרבי 0dbm) כיצד להקצות ערכי רווח?

[ציטוט = vfone] לא [/ ציטוט] תשובה קצרה ככל האפשר. אבל: האם זה גם ברור ככל האפשר? (לפני כמה ימים שאלתי את כל החבר 'ה בפורום זה שלא להשתמש במלה אחת בלבד או רק קיצור אחד כשמו של נושא ולתאר את הבעיה בפירוט; יכול להיות שאני צריך להרחיב את הרצון שלי גם לאנשים שנותנים תשובות).

אתה משתמש בשלבי מגביל. לפני סט הסינון ברמה כדי למנוע ניזק ואלה לאחר הסינון כדי לוודא האפנון הוא בטווח שלו. יש מספיק רווח כדי שהרעש הוא בטווח האפנון. כאשר אתה מקבל איתות חזקה למגבילי ידחוף את הרעש.

[ציטוט = LvW] [ציטוט = vfone] לא [/ ציטוט] תשובה קצרה ככל האפשר. אבל: האם זה גם ברור ככל האפשר? (לפני כמה ימים שאלתי את כל החבר 'ה בפורום זה שלא להשתמש במלה אחת בלבד או רק קיצור אחד כשמו של נושא ולתאר את הבעיה בפירוט; יכול להיות שאני צריך להרחיב את הרצון שלי גם לאנשים שנותנים תשובות). [/ ציטוט] 1. השאלה הראשונה של ההודעה לא ציינה כי הוא מחפש תשובה מפורטת (רק השאלה השנייה הייתה מחפשת את זה) 2. אני עוקב רק את הכללים שהוטלו על ידי בפורום זה, ולא הכללים שהוטלו על ידי החברים. @ 7rots51 בחלק העליון של מה שהנפיחה אמורה, אם הרמה במסנן SAW היא גבוהה מדי, הייתי מציע ממותג LNA. יכול להיות 3 שלבי מיתוג:-Gain גבוה, רווח נמוך ועקפה, שיטה המשמשת לעתים במקלטי 3G.

[ציטוט] אתה משתמש בשלבי מגביל [/ ציטוט] איך לעצב שלבי מגביל? כל התייחסות? כל RFIC, MMIC לזה?

אתה יכול להשתמש בדיודה BAT14-099 בחיבור antiparallel פני קלט ראה.

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back