שאלות על העיצוב LDO

• Thread starter rajanarender_suram
  • Start date
[ציטוט = ashish_chauhan] ... אבל בwich העיצוב האחרון שעשה הייתה לי קרקע נוכחית של כמה מאה NA בfeedbak התנגדות ופחות מUA של קרקע הנוכחית בע"ב ונטייתו. [/ ציטוט] אתה יכול לספר לי על המפרט של דגם כזה, במיוחד חולף ושחררת מתוכו את, בבקשה. כמו כן יש לי שאלה נוספת: אם שלב EA שמניע את האלמנט עוברים נטען על ידי חיבור דיודה טרנזיסטור PMOS, הם מגביל בגודל של טרנזיסטור מחובר דיודה זה [כמו במקרה הזה התצורה נראית כאילו זה דיודה הטרנזיסטור מחובר משקף נוכחי לאלמנט עובר, ומה שאני יודע הוא שלמראות נוכחיות יש אילוצים להתאמה טובה; אנחנו צריכים להפר אלה מגבילים או מה? ]

ראשית הרשה לי לעדכן ... את המספרים שבו הודיע ​​להיו מצב מתנה או במצב כוח ני ... שנית אני לא מבין למה אתה מדבר על מכשיר דיודה מחובר טעינת פלט EA ... אין לי שום מכשיר כזה בעיצוב שלי ... במצב רגיל EA צורך סביב 10 ~ 12uA, דליפה במשוב התנגדות נשארת זהה. מצטער שאני לא יכול לחשוף את המפרט עד סיליקון הוא החוצה.

[ציטוט = ashish_chauhan] שנית אני לא מבין למה אתה מדבר על מכשיר דיודה מחובר טעינת פלט EA ... אין לי שום מכשיר כזה בעיצוב שלי ... במצב רגיל EA צורך סביב 10 ~ 12uA, דליפה במשוב התנגדות נשארת זהה. מצטער שאני לא יכול לחשוף את המפרט עד סיליקון הוא החוצה. [/ ציטוט] אני מתכוון דיודה מחוברת ליד אלמנט המעבר (לדוגמה) בסכימה המצורפת ב[ url] http://www.edaboard.com/viewtopic. php? t = 295065 [/url] [ציטוט = ashish_chauhan] במצב רגיל EA צורך סביב 10 ~ 12uA, הדליפה במשוב התנגדות נשארת זהה. מצטער שאני לא יכול לחשוף את המפרט עד סיליקון הוא החוצה. [/ ציטוט] אני לא בקשתי מפרט כזה כדי להעריך מפרט סביר לקרקע נוכחית בעיצוב שלי יש לי טיפת 0.1V החוצה, 5mA מקסימום החוצה נוכחי, [ i] ו 0.12V המרבי מחודד או לטבול-[/i] ונוכחי הקרקע לא נקבע. אז שאלתי על מנת לאמוד מפרט לשים לעצמי שלי (זה לפרויקט חינוכי ועיצוב היחיד הוא עשה ולא fabr סופי.). אז אתה יכול להציע ערך סביר בהתאם למשקפים האלה.

מה חדש quatarnion הערך של כובע הפלט ur ...? וסך תקציב הנוכחי ur?

ערך מרבי עבור יתר פלט הוא 100pF (ב קאפ שבב) ותפוקה הנוכחית מרבי היא 5mA, ואני רוצה להניח ערך סביר לקרקע הנוכחית (אני מניח שזה יהיה קטן, הבעיה היא שאני צריך להסדיר עומס OSC גביש שמניע נוכחי בטווח MHz: |)

כפי שניתן לראות באיור: לא UGB עומס של מערכת LDO הוא פחות P1 (עקב פקק חיצוני פלט). אז אם יש לי להציג את האפס וP2 (עקב EA; כמו שאני לא יכול להחזיק את התרחשות P2 מעבר UGB של עומס מלא) שקיעת דם יש לי להציג אותם מעבר P1 .... האם זה נכון למערכת?? מה הן ההשפעות של שיש פחות UGB לעומס לא? ואיך אני יכול לשפר אותה??

[ציטוט = rajanarender_suram] לא UGB עומס של מערכת LDO הוא פחות P1 (עקב פקק חיצוני פלט). [/ ציטוט] אני חושב שזה לא נכון, או שאתה מתכוון P1 (ללא עומס) הוא בתדירות קטנה מאוד כך שUGB (ללא עומס) <P1 (עומס מלא)? [ציטוט = rajanarender_suram] מה הן ההשפעות של שיש פחות UGB לעומס לא? ואיך אני יכול לשפר אותה?? [/ ציטוט] (אם LDO יציב) אני חושב שאם זה בגלל כובע התפוקה שלך אז זה נראה לי גדול מספיק שזה תופס את העוברים וPSRR היטב.

[ציטוט = quaternion] ........ אתה מתכוון P1 (ללא עומס) הוא בתדירות קטנה מאוד כך שUGB (ללא עומס) <P1 (עומס מלא)? [/ ציטוט] כן [ציטוט = quaternion] [ציטוט = rajanarender_suram] מה הן ההשפעות של שיש פחות UGB לעומס לא? ואיך אני יכול לשפר אותה?? [/ ציטוט] (אם LDO יציב) אני חושב שאם זה בגלל כובע התפוקה שלך אז זה נראה לי גדול מספיק שזה תופס את העוברים וPSRR היטב. [/ ציטוט] ? אני לא קבלתי את הנקודה

אני מתכוון מאז הקוטב הדומיננטי שלך הוא בתדירות נמוכה מאוד, אבל יש לך רווח גדול כל כך PSRR התדירות הנמוכה צריכה להיות בסדר וPSRR יעלה (ירד כערך) בתדירות קטנה יחסית אך החל במקור מPSRR טוב מאוד, לוקח כובע פלט בחשבון את שווי התפוקה צריך לטפל בPSRR תדירות הגבוהה (כפי שאתה משתמש בכובע יצא גדול); לכן נראה שהשפעה בטלה את הרווח הגדול האחר בתדר נמוך ועלייה מתונה בתדר גבוה יותר = זה מה אני מתכוון בPSRR הוא כן. בעוד עבור חולף אני חושב שאתה תלוי בחום על הכובע להוציא כל כך זה גם עלול לא להיות מושפע כלל, בהתאם לערך הכובע. אלו הן הציפיות שלי, יכול להיות כמה הם לא בסדר, אני צריך אישור.

האם אני יכול לשמור את התגובה של freq LDO כפי שמוצג באיור? או שאני צריך לעשות UGB של עומס לא ללכת מעבר P1 כך שאני יכול להציג את קוטב אחר (עקב EA) ואפס (שקיעת דם) באזור המשותף ועדיין יכול להגדיל UGB

תגובת תדר לnoload היא בסדר גמורה ... (אני מניח שיש לך שולי שלב enaough במקרה זה ... סביב 90 מעלות) ugb הנמוך ונט באמת תשפיע על הביצועים של עידו coz בתנאי עומס נמוכים (בדרך כלל) אין הרבה וריאציות של עומס ... כך שיש ugb הנמוך (מה שאומר שזמן תגובה איטית יותר) לא תהיה לך בעיה. לעומס מלא יש לך כל כך טוב ugb שוב ... אין לו בעיות! [גודל = 2] [צבע = # 999999] נוסף אחרי 4 דקות: [/ צבע] [/ גודל] quaternion - ראיתי סכמטי של עידו ur (בלי כובע) כמה זרם אתה שורף במדינת quescient ...? נראה כמו U מנסה להוסיף אפס בפונקצית העברת רווח לולאה ... וגם אני לא רואה את הגירה 2 "אפסי RHP".

[ציטוט = ashish_chauhan] ראיתי סכמטי של ur עידו (בלי כובע) כמה זרם אתה שורף במדינת quescient ...? [/ ציטוט] אני רוצה לציין שאני עשיתי מעגלים אחרים (~ 10 CTS) על מנת לקבל ביצועים קרובים לזה צורך. Quescient הנוכחי הוא לא קטן (ואכן אני צריך שזה יהיה מהר), זה הוא סביב 200uA כמה פעמים יותר ולפעמים פחות. [ציטוט = ashish_chauhan] נראה כמו U מנסה להוסיף אפס בפונקצית העברת רווח לולאה ... [/ ציטוט] כן אני tring להוסיף חצי אפס מישור שמאל שמרומם את השלב לעבור שוב. [ציטוט = ashish_chauhan] וגם אני לא רואה את הגירה 2 "אפסי RHP". [/ ציטוט] אני לא מבין, אני לא הזכרתי את אפסי RHP, האם אתה מתכוון לאלה טפילים, או שאתה אומר שאתה לא יכול לראות ההשפעה של אפסי LHP ברווח הלולאה?

אז אני חושב שעשית שגיאת כתיב בהודעת eror "לולאת יציבות" שבו אמר שאולי u בשל שני אפסי RHP ... (רק לבדוק שם): D

למעשה אמרתי RHP 2 קטבים , ואחרי זה גילה שזה נכון מניתוח אפס המוט (מצורף שם). :)

האם הם (קטבי RHP) בתוך UGB ur ...? אם כן אז מערכת ur היא פוטנציאל לא יציבה (אני יודע שאתה יודע את זה) אתה אמרת ur רג אמור לספק עבודת PLL בfreqs של 22Mnz ל1.9Ghz ... האם אתה באמת צריך רוחב פס לולאה שבטווח ... או סתם psrr גבוה בטווחים האלה freq wud לעשות? עשיתי רג (בלי כובע) לPLL בחברה הקודמת שלי ... PLL היה אמור לעבוד בכמה 400Mhz ... אבל רוחב פס לולאת ny היה 3Mhz בלבד. אבל זה היה psrr של + 40dB בfreqs של מגוון PLL. והעיצוב עובד על סיליקון. כל כך פשוט לנתח אם U באמת צריך UGB גבוה מאוד.

כן אני צריך רק PSRR שהוא טוב שבטווח וכדי להשיג את זה אני צריך להאריך UGB במידה שתופסת PSRR בשל כובע הפלט. (כלומר PSRR הנקודה הגרועה ביותר הוא משופר), ולכן אני צריך להשיג UGB של 10MHz. יש לי שאלה לגבי הפלט על כובע שבב, מהו סוג השימוש הרגיל לעידו (100pF) MIM ייקח חלל ענק וMOScap יפיק רעש גדול הבהוב?

אני השתמשתי moscap רק ... אין mimcaps ...

ומה עם כובע פיצוי (הים)? (MOScap או MIM? או בהתאם לערך הקיבול)

גם כן את התשובה המתאימה היא "זה תלוי", אבל אני בדרך כלל הולך עם כובעי חודש .. D:

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back