שאלה ... שאלה ...

L

louislu

Guest
היי .... אני להקצות P2.1 כמו סיכת פלט n חבר אותו לבסיס של טרנזיסטור .... כתמונה מצורפת ... הכוונה עושה זאת היא על מנת לעשות שימוש במידת p2.1 לשלוט ממסר דרך טרנזיסטור ... אספקת הממסר הוא 12 V. ... אני מחובר סיכת האספן של טרנזיסטור מידה לפין הקרקע של ממסר ... אבל כאשר אני למתג p2.1 כל הפעם ... לא נראה הממסר תגובה ... אני חושד היא curent הפלט של מייקרו נמוך מדי .... מדידה היא התקף 0.2xx Milia ... כל פתרון?

אתה צריך לשים את הנגד בין UC וBJT. זה יגביל הנוכחי ולשים פחות דגש על UC. אתה יכול להשתמש בצמד דרלינגטון של הטרנזיסטורים כדי לקבל רווח עדכנית יותר. כבדיקה, יד להחזיק חוט בין האספן והפולט של BJT ולראות אם הממסר נסגר. אתה צריך דיודה פני סליל הממסר מצביע לעבר 12 V. זה שומר קוצים אינדוקטיביים למטה. הרכיסה הראשונה שלך עשויה להיות פגומה טרנזיסטור מספייק זה.

אתה יכול להתחבר נגד 4.7k בין היצע 5V של MCU להגדיל כונן נוכחי והבסיס של טרנזיסטור. משום שהפלט של MCU בדרך כלל כונן חלש ברמה גבוה וכונן רמה נמוך יותר. לגבי [ציטוט = louislu] הטוב ביותר היי .... אני להקצות P2.1 כמו סיכת פלט n חברתי אותו לבסיס של טרנזיסטור .... כתמונה מצורפת ... הכוונה עושה זאת היא על מנת לעשות שימוש מידת p2.1 לשלוט הממסר דרך טרנזיסטור ... אספקת הממסר היא 12 V. ... אני מחובר סיכת האספן של טרנזיסטור מידה לפין הקרקע של ממסר ... אבל כאשר אני כל הפעם לעבור p2.1 הממסר ... נראה שום תגובה ... אני חושד הוא curent הפלט של מייקרו נמוך מדי .... מדידה היא התקף 0.2xx Milia ... כל פתרון? [/ ציטוט]

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back