הטיית בעיה בצמד דרלינגטון

R

rectifier

Guest
כל יקר, האם מישהו יכול להגיד לי מה היא בעית הטייה במגבר דרלינגטון זוג?

השאלה שלך לא ברורה. נא להיות יותר ספציפיים? M

אני מתכוון לומר כאשר אנו רוצים הטית מגבר צמד דרלינגטון, מה בעיות אנו מתמודדים איתו?

צמד דרלינגטון הוא כמו טרנזיסטור עם רווח גבוה פי שתיים מירידת VBE ... אז הייתי צריך לדאוג למתח 2Vbe הנדרש כדי לכבות אותו ... גם יש לנו לדאוג להפעלה של טרנזיסטור השני בשל הדליפה בטרנזיסטור הראשון ...

האם יש דבר שאנחנו יכולים לעשות כדי לפתור את הבעיה הזו?

אני חושב שאנחנו לא יכולים פשוט לחבר את המשדר של השלב הראשון לבסיסו של השלב השני ללא חיבור נגד מהפולט של השלב הראשון לפולטו של השלב השני. עם חיבור נגד זה, אין שום בעית הדליפה בשל השלב הראשון. יש קטבים מורכבים שהוצגו על ידי זוגות דרלינגטון, שעשויה להפוך את הפיצוי מעט יותר מורכב אם אתה מעצב opamp. מרווח של 2vbe הוא תוצרי לוואי של צמד דרלינגטון, אנחנו לא יכולים לעשות anythng על זה, אבל שתהיה מספיק VCC.

אתה יכול למנוע את בעית הדליפה באמצעות נגד בין הפולט והבסיס של טרנזיסטור השני כי הדליפה למרות שיכולה להפוך את הטרנזיסטור אינו יכול לספק את ירידת VBE להיות מיוצרת על פני הטרנזיסטור בשל הערך הנמוך הקיצוני של זליגת הזרם. .. כדי למנוע את 2Vbe הנדרש כדי להפעיל את הטרנזיסטור אתה יכול ללכת על sziklai או חיבור דרלינגטון משלימה .... בברכה ...

הטרנזיסטור הראשון צריך capality כונן מספיק.

[ציטוט = wolf001] הטרנזיסטור הראשון צריך capality כונן מספיק. [/ ציטוט] מה אתה מתכוון באומרו הטרנזיסטור הראשון צריך להיות יכולת כונן מספיק כי זה רק הולך לנהוג בסיס של טרנזיסטור אחר באמצעות פולטו ... . שם יכולת כונן אינה מגיעה לשם?? /

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back