הבעיה U2270 רעש, לעזור!

I

ikiraz

Guest
שלום לכולם, היתה לי בעיה עם מעגל U2270b מבוסס אשר תוכנן על ידי עצמי. הכל בסדר כאשר סליל האנטנה הוא כ משם> = 4 ס"מ מן המעגלים ואני יכול קורא תגיות כראוי המרחק הזה. כשהכנסתי את סליל יותר מאשר 4 ס"מ, פלט נתונים של U2270b מבולבל (מושפע 125KHz אנטנת שידור) ולכן אני לא יכול אלא אם כן אני קורא תגיות לשים בצד את סליל האנטנה שוב. אני חייב לשים את סליל האנטנה רק על פני השטח של המעגלים. האם אתה יכול לתת לי propasal בעניין זה pls בעיה. תודה,

Jak pisaliśmy 20 grudnia, FBI ogłosiło światu, że ma niezbite dowody na to, że za włamaniem do Sony stoją hakerzy z Korei Północnej. Dziś James Comey, kierownik FBI, zdradził, jak to odkryto.

Read more...

השתמש הכללים המקובלים עבור עיצוב PCB RF: חיבורים קצרים, את החיבורים כי הם עדיין ארוכה צריך להקיף אזורים קטנים מאוד, להשתמש קבלים decoupling להציב קרוב מאוד U2270. מאז 125kHz די בתדירות נמוכה, שימוש עבור משהו decoupling כמו מקבילים 100n עם 1uF ו 10uF, שקיעת דם נמוך מאוד למקם אותם קרוב U2270. על שכבת PCB קרוב יותר לאנטנה להשתמש המטוס בקרקע, או נחושת לשפוך, חשיש. אולי הבעיות הן בשל החלק UC המעגל חשוף לשדה חזק. בדוק את decoupling של UC, ואת קווי הנתונים בין U2270 ו UC חשופים בשדה.

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back