דרך לחישוב זמן נעילה של PLL בתהליך העיצוב

E

elec350

Guest
שלום האם יש דרך לחישוב זמן נעילה של PLL בתהליך העיצוב?

ככל שאני יודע, זמן ההגדרה יכול להיות מושפע על ידי הרווח של PFD

היי אני מצרף מסמכים פשוטים לעומת דוגמה לחישוב LPF וזמן נעילה כמובן, אנא ביקורת. דוד

שלום מה לגבי היברידי PLL (באמצעות DDS)?

הנעילה בזמן קל לחשב: עם דיוק טוב זה פשוט: TL ≈ 2 * Pi / ωn (ωn = תדר טבעי לולאה) אבל מבין שהנעילה בזמן מוגדר בהנחה שהנעילה מתרחשת בתוך פעימה אחת תקופה. במילים אחרות: עקירת התדר נמצאת בטווח המנעול.

[ציטוט = elec350] שלום האם יש דרך לחישוב זמן נעילה של PLL בתהליך העיצוב? [/ ציטוט] אם אתה יודע את רוחב הפס שלך לולאת מסנן, לדוגמא 100kHz. אז בפעם המנעול תהיה קרובה ל1/100K = 10uS. אבל זמן הנעילה יושפע רמת dc הראשונית.

רק חלק התייחסות בשבילך! עם LPF BW = 100K, לא מרווח שלב רע מדי, locktime ניתן להגיע 60us. עם LPF BW = 200K, לא מרווח שלב רע מדי, locktime ניתן להגיע 40us.

[ציטוט = iaman] רק חלק ההתייחסות בשבילך! עם LPF BW = 100K, לא מרווח שלב רע מדי, locktime ניתן להגיע 60us. עם LPF BW = 200K, לא מרווח שלב רע מדי, locktime ניתן להגיע 40us. [/ ציטוט] למה? זה experence? אבל זה לא תואם את התאוריה!

[ציטוט = frankiebai] [ציטוט = iaman] רק חלק ההתייחסות בשבילך! עם LPF BW = 100K, לא מרווח שלב רע מדי, locktime ניתן להגיע 60us. עם LPF BW = 200K, לא מרווח שלב רע מדי, locktime ניתן להגיע 40us. [/ ציטוט] למה? זה experence? אבל זה לא תואם את התאוריה [/ ציטוט] הנעילה בזמן ניתן לחשב במשפט הבא:! זמן נעילת ≈ K / ωn, כאשר K יכול להיות בטווח שבין 3 ~ 6 (ωn = התדר טבעי לולאה) LPF BW = 200K הוא freq הפינה 3dB, ωn ניתן לי עם BW3db/1.6. החישוב אינו מדויק מאוד, אבל אני חושב שזה מדריך כדי לייעל את העיצוב.

בינתיים יש לי לעצמי שאשרתי את הנוסחא כפי שנמסר בתשובתי מהיום 21 מאי 2008 בשעת הנעילה TL ≈ 2 * Pi / ωn מומלץ על ידי כמה מחברים (טוב, גרדנר) ל מאפייני דעיכת לולאה רגילים.

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back