דלתא סיגמא החלקי-N סינתיסייזר

I

iemotions

Guest
למישהו יש הרצאות על מושגים מבצעית על דלתא סיגמא אפנן בשימוש FN Syn. מה אני מקבל לאחר התייעצות מאסטר גוגל היא קשה כל כך טיפש המוח שלי לא יכול להבין עד כמה דלתא-Sigma מנגנון יכול להזיז את הרעש כדי לדרבן בתדירות גבוהה ולהפחית את כוח רעש לדרבן אדם טיפש newfresh

Nie tylko politycy muszą uważać na to, co i gdzie mówią. Szpiegostwo korporacyjne jest codziennością dzisiejszego biznesu - uprawia je ponad 70% globalnych przedsiębiorstw. Dlatego firmy powinny zadbać o poufność informacji oraz bezpieczeństwo spotkań i konferencji.

Read more...

יש שקופיות לידיעתך. בברכה,-nathanee

הפונקציה הבסיסית של סיגמא דלתא אפנן היא משוב הרעש מהפלט לקלט זה יעשה רעש גבוה יותר אך הוא דחף מחוץ רוחב הפס של האות . זה יקטין את הרעש האות!

מישהו מנה יש נייר על מחית סיגמא דלתא? יכול לתת לי מושג ברור על זה

אני חושב שזה טוב: "סיגמא דלתא החלקי-N סינתזה תדר" סקוט Meninger מיכאל Perrott המכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס

תודה על nathanee! האם יש לך מסמכים נוספים על סינתיסייזר תדירות השבר?

למישהו יש תזה בראם דה muer של PLL דוקטורט על השבר

"איך דלתא-Sigma מנגנון יכול להזיז את הרעש כדי לדרבן בתדירות גבוהה ולהפחית את הרעש לדרבן הכוח" כדי iemotions דלתא-Sigma אפנן יש להעביר פונקציה להלן: Y (z) = X (z)-N (z) * (1-z ^ -1) ^ n עבור רעש N (z), הוא עובר גבוה האות X (z), היא להעביר את כל הרעש qutization מן מחלק את השבר N PLL מועבר גבוה על ידי דלתא סיגמא אפנן. כך רעש בתדר נמוך מדרבן מודחק ועבר בתדירות גבוהה.

יש כמה מסמכים מבוא על סינתיסייזר N השבר?

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back